• de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+
  • de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+
  • de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+
  • de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+
  • de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+
de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+

de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-10g-SR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: optische zendontvanger Type: SFP+
Datasnelheid: 10Gb/s Golflengte: 850nm
Afstand: 100m Schakelaar: Duplex LC
Het werken tempreature: 0~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

de Vezelzendontvanger van 850nm SFP+

,

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger

,

10Gb/S kies Vezelsfp Module uit

Productomschrijving

de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+

Jeneverbessen 740-030658 sfpp-10g-USR ex-SFP-10ge-USR Compatibele 10gbase-USR SFP+ 850nm 100m DOM LC MMF Zendontvangermodule

Eigenschappen

  • Functioneel identiek aan Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-usr-c
  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431
  • Volgzaam met sff-8472
  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae-10gbase-SR
  • de zender van 850nm VCSEL, SPELDfotodetector
  • Afstand tot 100 meters op de vezel van 10G OM3
  • Duplexlc-schakelaar
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies

Onze reeks van het JENEVERBESSEN compatibele SFP+ product

 

Jeneverbes PN

Jeneverbessenmodel

Specificatie

740-021308

Qfx-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-021308

Srx-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-021308

Ex-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-031980-01

Sfpp-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-030658

Ex-SFP-10ge-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-030658

Qfx-SFP-10ge-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-021309

Qfx-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021309

Srx-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021309

Ex-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-057909

Srx-sfpp-10g-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-031981

Sfpp-10g-lr-c

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-031981

Sfpp-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021310

Ex-SFP-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-021310

Sfpp-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-021310

Srx-SFP-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-030128

Qfx-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-030128

Ex-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-030128

Srx-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-031983

Sfpp-10g-ER-c

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-031983

Sfpp-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-047680

Sfpp-10ge-ER-XT

10G SFP voor SMF 1550nm 40km breidde 0~85 uit

740-059068

Sfpp-10g-ER-OTN

SFP+ 10GE SMF 1310nm voor 40KM

740-045928

Ex-SFP-10ge-Zr

10G SFP voor SMF 1550nm 80km

740-041612

Sfpp-10ge-Zr

SFP+ 10GE SMF 1550NM 80KM

740-083295

Jnp-sfpp-10ge-t

Kuiper 100/1000/10gbase-t, RJ45

 

Onze productregel toont

de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+ 0

de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+ 1

 


 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd de Vezelzendontvanger 100m DOM LC Jeneverbes 740-030658 sfpp-10g-USR van 850nm SFP+ kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.