• DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF
  • DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF
  • DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF
  • DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF
DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-10g-SR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: optische zendontvanger Type: SFP+
Datasnelheid: 10Gb/s Golflengte: 850nm
Afstand: 300m Schakelaar: Duplex LC
Het werken tempreature: 0~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger

,

SFP+ vezelzendontvanger 850nm

,

300m Sfp Optische Zendontvanger

Productomschrijving

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF

Jeneverbessen qfx-SFP-10ge-SR of srx-SFP-10ge-SR Compatibele DOM LC MMF van 10gbase-SR SFP+ 850nm 300m Zendontvanger

Eigenschappen

  • Functioneel identiek aan Jeneverbessen FX-SFP-10ge-SR
  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431
  • Volgzaam met sff-8472
  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae-10gbase-SR
  • Duplexlc-schakelaar
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies

Onze reeks van het JENEVERBESSEN compatibele SFP+ product

 

Jeneverbes PN

Jeneverbessenmodel

Specificatie

740-021308

Qfx-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-021308

Srx-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-021308

Ex-SFP-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-031980

Srx-sfpp-10g-SR-ET

SFP+ 10GE 850nm 200m breidde 0-85 uit

740-069169

Sfpp-10ge-SR-HET

SFP+-de Beige Borgtocht van 10ge-SR MMF 1.0W

740-021308

Sfpp-10g-SR-c

SFP+, Zendontvanger 10g-SR

740-031980-01

Sfpp-10ge-SR

10G SFP voor MMF 850nm 300m

740-030658

Sfpp-10g-usr-c

10G SFP voor MMF 850nm 100m

740-030658

Ex-SFP-10ge-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-030658

Qfx-SFP-10ge-USR

SFP+ 10G 850nm 10m/OM1, 20m/OM2, 100m/OM3

740-021309

Qfx-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021309

Srx-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021309

Ex-SFP-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-057909

Srx-sfpp-10g-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-069170

Sfpp-10ge-lr-HET

SFP+ 10ge-LR SMF 10km 1310nm

740-054399

Sfpp-10g-lr-OTN

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-031981

Sfpp-10g-lr-c

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-031981

Sfpp-10ge-LR

10G SFP voor SMF 1310nm 10km

740-021309

Sfpp-10g-lrt2-c

SFP+, 10g-LR Zendontvangertype - 2

740-021310

Ex-SFP-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-021310

Sfpp-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-021310

Srx-SFP-10ge-LRM

De Optica 10 van Gigabit Ethernet (SFP+) LRM

740-030128

Qfx-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-069171

Sfpp-10ge-ER-HET

SFP+ 10GE-ER SMF 40KM

740-030128

Ex-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-030128

Srx-SFP-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-031983

Sfpp-10g-ER-c

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-031983

Sfpp-10ge-ER

10G SFP voor SMF 1550nm 40km

740-047680

Sfpp-10ge-ER-XT

10G SFP voor SMF 1550nm 40km breidde 0~85 uit

740-059068

Sfpp-10g-ER-OTN

SFP+ 10GE SMF 1310nm voor 40KM

740-045928

Ex-SFP-10ge-Zr

10G SFP voor SMF 1550nm 80km

740-052562

Sfpp-10g-Zr-otn-XT

De Uitgebreide temperatuur van SFPP 80KM 85c, dubbel-Tarief

740-041612

Sfpp-10ge-Zr

SFP+ 10GE SMF 1550NM 80KM

740-069172

Sfpp-10ge-Zr-HET

SFP+-10GE-ZR SMF 80KM

740-083295

Jnp-sfpp-10ge-t

Kuiper 100/1000/10gbase-t, RJ45

 

Ongeveer waarborg

1. 12 maanden de beperkte Garantie van de Fabrikant voor gebrekkige die punten (exclusief punten na ontvangstbewijs worden beschadigd en/of verkeerd worden gebruikt). De toebehoren komen met een garantie van 3 maanden.

2. De gebrekkige punten MOETEN binnen de garantieperiode (en in de originele verpakking, als mogelijk) worden gemeld en zijn teruggekeerd. U moet ons vertellen wat het tekort is en geeft ons uw volgnummer. WIJ HERSTELLEN OF VERVANGEN GEEN PUNTEN MET EEN VERLOPEN GARANTIE.

 

Onze productregel toont

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF 0

DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF 1

 


 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd DOM LC SFP+ Vezelzendontvanger 850nm 300m 10gbase-SR srx-SFP-10ge-SR van MMF kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.