• LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux
  • LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux
  • LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux
LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux

LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-cx08r-4761

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: CWDM Mux Demux Wavelengt20nmh: 8 kanalen 1470-1610nm
Kanaal het Uit elkaar plaatsen: 20nm Kanaalpassband: ±6.5nm
Toevoegingsverlies: ≤ 2.1dB (met schakelaars en adapters) Aangrenzende Kanaalisolatie: ≥ 30dB
Niet-adjacent kanaalisolatie: ≥ 40dB Terugkeerverlies: ≥ 45dB
Gerichtheid: ≥ 50dB Polarisatie afhankelijk verlies: ≤ 0.3dB
Temperatuur: -40°C~+85°C Afmetingen (HxWxD): 1.73 " x8.35 " x10.04“ (44x212x255mm)
Hoog licht:

1470nm optische Mux Demux

,

LC/UPC CWDM Mux Demux

,

1470nm mux demux cwdm

Productomschrijving

LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux

Module 8 van CWDM Mux Demux kanaliseert 1470-1610nm met Monitor en Verlies van de de Vezel Lage Toevoeging van de Uitbreidingshaven LC/UPC het Dubbele

 

Decription

Golflengte de Afdeling die (WDM) simultaan overseinen is een technologie die een aantal optische dragersignalen op één enkele optische vezel door verschillende golflengten (d.w.z., kleurt) van laserlicht te gebruiken simultaan overseint. Deze techniek laat tweerichtingsmededelingen meer dan één bundel van vezel, evenals vermenigvuldiging van capaciteit toe. Powerlink, door de fabrieken van China wordt gesteund, levert een volledige reeks WDM Optische Netwerkoplossingen, zoals multiplextelegrafen, splitsers, versterkers, dempers, zendontvangers en andere actieve of passieve optische componenten die. Wij verstrekken de beste producten helpen vezel optische netwerken bouwen en uitbreiden. De klanten kunnen deze producten direct kopen van categorieën hieronder of Aangepaste Orden maken.

 

         Gebaseerd op dunne filmfilter, is Gvdlink CWDM MUX/DEMUX (Multiplextelegraaf/Demultiplexer) een CWDM-apparaat met meerdere kanalen die voor de rendabele toepassingen van het multi-golflengtecwdm netwerk wordt ontworpen. Het werkt bij 20nm-kanaal die ITU Netcwdm golflengten uit elkaar plaatsen van 1270nm aan 1610nm.

Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Hoge Isolatie
  • Lage PDL

  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-Kanaal Uniformiteit
  • Brede Werkende Golflengte: 1260nm~1620nm of 1460nm~1620nm

  • Brede Werkende Temperatuur: -40℃~85℃
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
  • Volgzaam en loodvrije RoHS

Onze het productreeks van CWDM MUX /DEMUX

         
Model Beschrijving CH Qty
Gvd-cm08m-4761 de module 1470nm van 8ch CWDM Mux aan 1610nm 2.0mm vezel 50cm lengte 8
Gvd-cd08m-4761 de module 1470nm van 8ch CWDM Demux aan 1610nm 2.0mm vezel 50cm lengte 8
Gvd-cx08r-4761 8ch CWDM mux-Demux 1470nm aan 1610nm met 19“ Chassis 8
Gvd-cm08+r-4761 de module 1470nm van 8+1ch CWDM Mux aan 1610nm, met uitdrukkelijke haven1310+/-45nm isolatie >15dB 2.0mm vezel 50cm lengte 9
Gvd-cd08+m-4761 de module 1470nm van 8+1ch CWDM Demux aan 1610nm, met uitdrukkelijke haven1310+/-45nm isolatie >15dB 2.0mm vezel 50cm lengte 9
Gvd-cx08+r-4761 8+1ch CWDM mux-Demux 1470nm aan 1610nm, met uitdrukkelijke haven1310+/-40nm isolatie >30dB met 19“ Chassis 9
Gvd-cm12m-2761 de module 1390nm van 12ch CWDM Mux aan de vezel van 1610nm 2.0mm12
Gvd-cd12m-2761 de module 1390nm van 12ch CWDM Demux aan de vezel van 1610nm 2.0mm12
Gvd-cx12r-2761 12ch CWDM mux-Demux 1390nm aan 1610nm 2.0mm vezel 50cm lengte, met 19“ chassis 12
Gvd-cm16m-2761 de module 1310nm van 16ch CWDM Mux aan de vezel van 1610nm 2.0mm16
Gvd-cd16m-2761 de module 1310nm van 16ch CWDM Demux aan de vezel van 1610nm 2.0mm16
Gvd-cx16r-2761 16ch CWDM mux-Demux 1310nm aan 1610nm 2.0mm vezel 50cm lengte, met 19“ chassis 16
Gvd-cm18m-2761 de module 1270nm van 18ch CWDM Mux aan de vezel van 1610nm 2.0mm 18
Gvd-cd18m-2761 de module 1270nm van 18ch CWDM Demux aan de vezel van 1610nm 2.0mm18
Gvd-cx18r-2761 18ch CWDM mux-Demux 1270nm aan 1610nm 2.0mm vezel 50cm lengte, met 19“ chassis 18

 

Voordelen

  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, van Ce, TUV, FCC en RoHS-
  • Volledig productregel
  • 100%tested
  • 3 jaargarantie
  • zeer snelle levering

Toepassingen

 

Lijn Controle
WDM Netwerk
Telecommunicatie
Cellulaire Toepassing
Vezel Optische versterker
Acessnetwerk

 

OEM en ODM

 

OEM en ODM geven tot opdracht allen beschikbaar zijn.

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.

 

 

Verzending

 

Internationale Uitdrukkelijke DHL, UPS, SF, EMS, TNT, Fedex etc. Het vergt 1-7 dagen.

 

Waarborg


Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen alle nieuwe materialen. Alle optische zendontvangers zijn overgegaane functietest en het verouderen test geweest. Wij zullen 3 jaargarantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending verstrekken.

 

 

Wat wij concentreren

Wij concentreren ons op allerlei compatibele optische zendontvanger, met inbegrip van SFP, SFP+, XFP, XENPAK, X2, QSFP en CWDM MUX/DEMUX

 

DWDM AAWG MUX en andere passieve componenten. wij kunnen de oplossing voor uw netwerk volledig ontwerpen syestem.

Onze productregel toont

LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux 0

LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux 1

Introduceer

Beperkt die Co. van de Gaveidcommunicatietechnologie, (Gvdlink-Technologie), in 2008 wordt opgericht. Ons bedrijf heeft klanten in het bedrijfsprincipe en de bedrijfsfilosofie van „hoogte - kwaliteit en de uitstekende verkoopdienst“, het winnen unanieme lof en erkenning van edelen gediend.

LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux 2

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC/UPC dubbele Vezel 8CH 1470nm Optische Mux Demux kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.