• Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S
  • Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S
  • Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S
Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S

Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-qsfp-100g-AOC5M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Actieve Optische Kabel Type: QSFP28
Datasnelheid: 100Gb/s lengte: 5M
Schakelaar: QSFP28 100G toQSFP28 100G Draadawg: OM3 OM4
Het werken tempreature: -20~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

100Gb/s actieve Optische Kabel

,

Qsfp-100g-AOC5M Active Optical Cable

,

Qsfp-100g-AOC5M aoc vezelkabel

Productomschrijving

Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S

Qsfp-100g-AOC5M Actieve Optische Kabel 5m van Compatible 100G QSFP28

 

Beschrijving

Gvdlink 100G QSFP28 AOC is een assemblage van 4 full-duplexstegen en elke steeg kan gegevens aan tarieven overbrengen die tot 25.78Gb/s, een bijeengevoegd tarief van 103Gb/s. verstrekken. De lengte is tot 70 meters OM3 MMF gebruiken en 100 meters die OM4 MMF gebruiken

 

Zijn de Actieve Optische Kabels van de Gvdlinkvezel (AOC) verklaarde 100% volgzaam in alle OEM toepassingen. Zij worden pre-gevormd met een toepassing-specifieke code om aan het vereiste te voldoen dat door de router en de schakelaar OEMs wordt uitgevaardigd. Presteren de axioma compatibele AOC kabels, passen en functioneren wanneer identiek vergeleken bij „Originele“ kabels. De Actieve Optische Kabels voldoen volledig aan de multi-sourcingsovereenkomst (MSA) die hen om in alle volgzame platforms van MSA toelaat te werken. De kabels van het axiomamerk functioneren ook met andere merken binnen hetzelfde netwerk

 

Eigenschappen

 
  • Heet-pluggable QSFP28-vorm-factor schakelaars
  • Datasnelheid tot 103.1Gbps
  • 4 actieve optische kabels van de kanalenfull-duplex
  • de serie van 4x 850nm VCSEL en de serie van de SPELDfotodetector

  • Interne CDR-kringen op zowel ontvanger als zenderkanalen
  • Steuncdr omleiding

  • Machtsconsumptie < 2="">
  • Volgzaam met QSFP28 MSA en IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4
  • Volgzaam met IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 en InfiniBand 4x FDR/EDR
  • Lengte tot 70m (OM3) of 100m (OM4) over MMF
  • De werkende waaier van de gevaltemperatuur van 0°C aan 70°C
  • 3.3V voedingvoltage
  • Volgzame RoHS (loodvrij)

Onze Actieve reeks van het de optische kabelsproduct van QSFP28 100G

Model Specificatie
Qsfp-100g-AOC1M Actieve Optische Kabels 1M van 100GBASE QSFP
Qsfp-100g-AOC2M Actieve Optische Kabels 2M van 100GBASE QSFP
Qsfp-100g-AOC3M De Actieve Optische Kabels 3M van 100GBASE QSFP
Qsfp-100g-AOC5M Actieve Optische Kabels 5M van 100GBASE QSFP
Qsfp-100g-AOC (7~70m) De Actieve Optische Kabels van 100GBASE QSFP

 

Voordelen

  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, van Ce, TUV, FCC en RoHS-
  • Volledig productregel
  • 100%tested
  • zeer snelle levering
  • 3 jaargarantie

Onze productregel toont

Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S 0

FAQ

Q1. Kan ik een steekproeforde voor dit product hebben? What MOQ van het?
A: Ja verzendt het onthaal steekproeforde voor test. MOQ is 1 stuk.

Q2. Wat over de levertijd?
A: Steekproefbehoeften 2-3 dagen, de behoeften van de massaproduktietijd 1-2 weken.

Q3: Wat de betalingstermijn is
A: Wij gebruiken gewoonlijk TT (Telegramoverdracht) vooraf, Western Union. Andere betalingswijze is overeen te komen.

Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese verschepen
ook facultatief.

Q5: Wat is de vracht van het?
A: Het hangt van de ordehoeveelheid af. Wij hebben sommige betrouwbare schipforwarders. Wij zullen rendabele methode voor u aanbieden.

Q6: Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 1-3 garantie volgens verschillende producten aan.

Q7: Welke actie u zult voeren als er sommige productproblemen zijn?
A: Als er gebrekkige degenen in de partij producten zijn, zullen wij extra degenen voor aanbieden.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Qsfp-100g-AOC5M Compatible 5m de Actieve Optische Kabel van 100Gb/S kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.