• 5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem
  • 5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem
  • 5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem
5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem

5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-10g-AOC5M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Actieve Optische Kabel Type: SFP
Datasnelheid: 10Gb/s lengte: 5M
Schakelaar: SFP+ aan SFP+ Kabelstijl: Optisch
Het werken tempreature: -20~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

5m 10G Aoc Kabel

,

SFP-10g-AOC5M Active Optical Cable

,

De Kabel van SFP-10g-AOC5M 10G Aoc

Productomschrijving

5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem

SFP-10g-AOC5M Compatibele 10G SFP+ Actieve Optische Kabel 5m van CISCO

 

Beschrijving

 

Zijn de Gvdlinksfp+ Actieve Optische Kabels de assemblage van de direct-bandvezel met SFP+-schakelaars. Zij zijn geschikt voor zeer korte afstanden en bieden een rendabele manier aan om binnen rekken en over aangrenzende rekken te verbinden. Is de Transcomsfp+ Actieve Optische kabellengte tot 5 meters

 

 

Gvdlink 10G SFP+ AOC wordt ontworpen om over multimode vezelsystemen te werken gebruikend een nominale golflengte van 850nm. De elektrointerface gebruikt een het type van 20 contactrand schakelaar. 5m

 

Eigenschappen

  • Datasnelheid tot 10.3Gbps
  • Volgzaam met SFP+ MSA en 10gbase-SR van IEEE 802.3ae
  • Heet-pluggable SFP+-vorm-factor schakelaars
  • De lengte tot 300m over OM3 MMF, leagth is 5m
  • Machtsconsumptie < 1W="" per="" end="">

  • De werkende waaier van de gevaltemperatuur van 0°C aan 70°C
  • 3.3V voedingvoltage
  • Volgzame RoHS (loodvrij)

Onze Actieve reeks van het de Optische kabelsproduct van SFP 10G

Model Specificatie
SFP-10g-AOC1M Actieve Optische Kabelassemblage 1m
SFP-10g-AOC2M Actieve Optische Kabelassemblage 2m
SFP-10g-AOC3M Actieve Optische Kabelassemblage 3m
SFP-10g-AOC5M Actieve Optische Kabelassemblage 5m
SFP-10g-AOC7M Actieve Optische Kabelassemblage 7m
SFP-10g-AOC10M Actieve Optische Kabelassemblage 10m

 

Voordelen

  • 100%tested
  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, van Ce, TUV, FCC en RoHS-
  • Volledig productregel
  • zeer snelle levering
  • 3 jaargarantie

Toepassingen

  • 10 Gigabit Ethernet

    ▪4G en de Toepassingen van 8G Fibre Channel

    ▪1x InfiniBand QDR. DDR, STR

    ▪High-performance computingsclusters

    ▪Servers, schakelaars, opslag en gastheerkaartadapters

Waarom ons kies

- Beschikbare producten met hoogte - kwaliteit en resonable prijs

- De prachtige types voor kiezen

- Snel verschepend

- Online mededeling al manier

- De steekproevendienst voor technologieidentificatie

1.Good antwoord: Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal binnen 24 uren worden geantwoord.

2.Our de producten zijn van superieure kwaliteit en door de overeenkomstige garantie behandeld.

3.We zal nooit uw informatie verkopen of delen

 

Onze productregel toont

5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem 0


 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 5m 10G Aoc Kabel SFP-10g-AOC5M CISCO Compatibel systeem kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.