• 10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+
  • 10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+
10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+

10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-10g-AOC1M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Actieve Optische Kabel Type: SFP
Datasnelheid: 10Gb/s lengte: 1M
Schakelaar: SFP+ aan SFP+ Kabelstijl: Optisch
Het werken tempreature: -20~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

1m SFP+ Actieve Optische Kabel

,

de Actieve Optische Kabel van 10G SFP+

,

SFP-10g-AOC1M Active Optical Cable

Productomschrijving

10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+

SFP-10g-AOC1M Compatibele 10G SFP+ Actieve Optische Kabel 1m van CISCO

 

Beschrijving

 

 

Gvd-SFP-10g-AOC1M is de actieve optische kabels van SFP+ (AOC) de toepassingen voor van 10Gb Ethernet (10GbE). De kabels van 10G SFP+ AOC verstrekken een ideale alternatieve oplossing voor directe SFP+ koperkabels (DAC) en SFP+-zendontvangers van kort bereik terwijl het verstrekken van betere signaalintegriteit, uitzonderlijke kosten, en prestatieswaarde vastmaakt. Zij worden ontworpen uitgedrukt voor hoge snelheid, hoogte - dichtheid en lage machtsconsumptie voor toepassingen de van vandaag van het datacentrumvoorzien van een netwerk.

De kabels van SFP+ AOC zijn samengesteld uit de optische zendontvangers van SFP+ in zowel einden als multimode vezelkabel van OM3 in verschillende kabellengte van 1 tot 100 meters. Deze geïntegreerde optische zendontvanger verwijdert de ingewikkelde optische vezelinterface en brengt een vriendschappelijke en intuïtieve elektro-aan-elektrointerface aan gebruikers.

 

 

Gvdlink 10G SFP+ AOC wordt ontworpen om over multimode vezelsystemen te werken gebruikend een nominale golflengte van 850nm. De elektrointerface gebruikt een het type van 20 contactrand schakelaar. 1m

 

 

 

Eigenschappen

  • Datasnelheid tot 10.3Gbps
  • Heet-pluggable SFP+-vorm-factor schakelaars
  • de laser van 850nm VCSEL en SPELDfotodetector
  • Volgzaam met SFP+ MSA en 10gbase-SR van IEEE 802.3ae

  • De lengte tot 300m over OM3 MMF, leagth is 1m
  • Machtsconsumptie < 1W="" per="" end="">

  • De werkende waaier van de gevaltemperatuur van 0°C aan 70°C
  • 3.3V voedingvoltage
  • Volgzame RoHS (loodvrij)

Onze Actieve reeks van het de Optische kabelsproduct van SFP 10G

Model Specificatie
SFP-10g-AOC1M Actieve Optische Kabelassemblage 1m
SFP-10g-AOC2M Actieve Optische Kabelassemblage 2m
SFP-10g-AOC3M Actieve Optische Kabelassemblage 3m
SFP-10g-AOC5M Actieve Optische Kabelassemblage 5m
SFP-10g-AOC7M Actieve Optische Kabelassemblage 7m
SFP-10g-AOC10M Actieve Optische Kabelassemblage 10m

 

Toepassingen

  • 10gbase-SR Ethernet

  • 4G/8G Fibre Channel

  • InfiniBand SDR/DDR/QDR

 

Waarom ons kies

De Zendontvangermodules van Wereldleidersupplier of optical.

Professionele Certificatie

• ISO-9001:2008

• ISO-14001:2004

• UL certificatie

• Ce-Certificatie

• FCC Certificatie

• TUV Certificatie

• FDA-Certificatie

• Bereik Cetitifaction

• RoHSnaleving

• Actief Milieubeleid

100% waarborgkwaliteit

• Vervaardigd onder Strikte Controles

• 100% getest

• Succesvolle Klant: Texas Instruments Samsung Cisco Siemens en Intel…

• Kwaliteitswaarborg: 3 jaar

Concurrerende Prijs en de Dienst

• Concurrerendere PriceThan Amphenol, 3COM, Cisco, Intel, Broadcom en Finisar…

• Levertijd: 2-3 weken na Orden

• De vrije Steekproeven zijn Beschikbaar

• Verstrek Nieuw Ontwerp voor Klantenvereisten

 

Onze productregel toont

10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+ 0


 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 10G 1m Actief de Optische Kabel SFP-10g-AOC1M CISCO Compatibel systeem van SFP+ kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.