• 3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible
  • 3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible
  • 3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible
3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible

3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-qsfp-h40g-AOC3M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Actieve Optische Kabel Type: QSFP
Datasnelheid: 40Gb/s lengte: 3m
Schakelaar: QSFP aan QSFP Kabelstijl: OM3 OM4
Het werken tempreature: -20~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

3m QSFP+ Actieve Optische Kabel

,

Qsfp-h40g-AOC3M Active Optical Cable

,

De kabel van qsfp-h40g-AOC3M 40g aoc

Productomschrijving

3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible

Qsfp-h40g-AOC3M Actieve Optische Kabel 3m van Compatible 40G QSFP+

 

Beschrijving

Gvd-qsfp-h40g-AOC3M is de vierling kleine een vorm-factor van MSA volgzame optische pluggable (QSFP+) kabel die, en om met 40 compatibele schakelaars en routers van GbE wordt ontworpen geprogrammeerd getest te werken. Deze kabel van AOC QSFP+ steunt 40 die Gigabit Ethernet-toepassingen (4 x 10GbE) door QSFP+-havens worden verbonden. Het is een low-power, laag-latentiekabel die heet-swappable is, naadloos makend verbeteringen en vervangingen door netwerkverstoringen te minimaliseren.

 

De vezelqsfp+ kabel is lichter en flexibeler dan QSFP+-direct-bandkabels, makend tot het ideaal voor installatie in strakke ruimten en over langere afstanden. Het wordt ontworpen want de hoge snelheid onderling verbindt en groot voor punt aan punt de schakelaar of de serververbindingen van het over-reknetwerk is.

 

Eigenschappen

  • Heet-pluggable QSFP+-vorm-factor schakelaars
  • 4 actieve optische kabels van de kanalenfull-duplex
  • de serie van 4x 850nm VCSEL en de serie van de SPELDfotodetector

  • De verschil AC-Gekoppelde interface van hoge snelheidsgegevens
  • Volgzaam met QSFP+ MSA en IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
  • Datasnelheid tot 41.2Gbps

  • Lengte tot 300m over OM3 MMF
  • Machtsconsumptie < 1="">
  • De werkende waaier van de gevaltemperatuur van 0°C aan 70°C
  • 3.3V voedingvoltage
  • Volgzame RoHS (loodvrij)

Onze Actieve reeks van het de optische kabelsproduct van QSFP 40G

Model Specificatie
Qsfp-4x10g-AOC1M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 1M van SFP+
Qsfp-4x10g-AOC2M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 2M van SFP+
Qsfp-4x10g-AOC3M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 3M van SFP+
Qsfp-4x10g-AOC5M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 5M van SFP+
Qsfp-4x10g-AOC7M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 7M van SFP+
Qsfp-4x10g-AOC10M QSFP aan vier actieve optische de doorbraakkabels 10m van SFP+
Qsfp-h40g-AOC1M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 1M
Qsfp-h40g-AOC2M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 2M
Qsfp-h40g-AOC3M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 3M
Qsfp-h40g-AOC5M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 5M
Qsfp-h40g-AOC7M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 7M
Qsfp-h40g-AOC10M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 10m
Qsfp-h40g-AOC15M QSFP aan QSFP actieve optische kabels 15M
Cvr-qsfp-SFP10G QSFP 40G aan de adapter van SFP+ 10G

 

Voordelen

  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, van Ce, TUV, FCC en RoHS-
  • Volledig productregel
  • 100%tested
  • 3 jaargarantie
  • zeer snelle levering

Toepassingen

  • 40 Gigabit Ethernet

  • InfiniBand 4x STR, Ddr, QDR

  • De Vezelkanaal van het vezelkanaal over Ethernet

  • SAS, Servers, Hubs, Schakelaars, Routers

OEM en ODM

 

OEM en ODM geven tot opdracht allen beschikbaar zijn.

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.

 

 

Verzending

 

Internationale Uitdrukkelijke DHL, UPS, SF, EMS, TNT, Fedex etc. Het vergt 1-7 dagen.

 

Waarborg


Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen alle nieuwe materialen. Alle optische zendontvangers zijn overgegaane functietest en het verouderen test geweest. Wij zullen 3 jaargarantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending verstrekken.

 

 

Onze productregel toont

3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible 0
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 3m QSFP+ Actieve Optische Kabel Cisco qsfp-h40g-AOC3M Compatible kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.