• ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard
ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard

ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: ST-LC-MM.-duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Het Koord van het vezelflard Type: ST-LC-MM.-duplex
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

2mm het Duplexkoord van het Vezelflard

,

50/125um het duplexkoord van het Vezelflard

,

50/125um st aan het flardkoord van de lcvezel

Productomschrijving

ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard

Flardkoorden ST/PC-LC/PC MM.50/125um 2mm Duplex

 

De optische kabel van flardkoorden st-LC

 

Het flardkoord wordt gemaakt door 2.0mm of 3.0mm de schede simplex of duplex binnenkabel van pvc en met de schakelaars van Sc ST. FC of LC-dan voltooid.

Het verstrekt een stabiele en betrouwbare verbinding zowel SM of MM. als enige of dubbele vezel. PC, UPC en APC zijn facultatief.

 

Eigenschappen

  • Vervaardigd van 50/125 duplex (zipcord) vezel
  • Schakelaars: 2 ST aan 2 LC-schakelaars
  • Pvc-jasje
  • Toevoegingsverlies testen uitgevoerd op elke schakelaar (typische 0.2db) en voorzien van kabel
  • De afgeschuinde rand op einden van glas maakt tot toevoeging van stop een wind
  • Identificeren de kleur gecodeerde sluiers transmit en ontvangen
  • Vezel van glas (niet een polymeer dat) wordt gemaakt
  • De duplex Multimode vezel wordt het meest meestal gebruikt in LAN toepassingen waar de verbindingen typisch 10 voet of minder zijn
  • Geschatte interface van vezel de optische verdeelde gegevens (FDDI)
  • OFNR (geschat stootbord
  • Laag toevoegingsverlies en het verlies van de hoogteterugkeer
  • Uitstekende herhaalbaarheid en wisselvalligheid
  • Beschikbaar simplex en duplex

Het opdracht geven van tot opties:

  • Model: LC-SC, LC-FC, FC-ST, SC-ST, ST-FC, LC-ST, FC-SC, LC-LC, SC-SC
  • weg: SX, DX, MM. (OM3/OM4), SM,
  • hoofdmateriaal: plastiek, metaal
  • kokermaterialen: ceramische koker, metaalkoker

 

Toepassingen:

Locale area networken (LANs) en Breed Gebiedsnetwerken (WANs)
●Vezel Optische CATV, FTTH, FTTB, FTTP enz.
●Vezel Optische telecommunicatiesystemen
●Transmissiewijze (ATM)
●Vezel Optische Backbone

●Telecommunicatienetwerken
●Vezel optische communicatienetwerken
●CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement
●De militaire industrie
●Het testen materiaal
●Optisch toegangsnetwerk

●Optische vezelcommunicatiesysteem
●Optisch toegangsnetwerk
●De mededeling van de optisch-vezeldatum
●Optische vezel CATV
●Een local area network (LAN)
●Testmateriaal

 

Ons product toont

ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard 0

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd ST/PC-LC/PC MM. 50/125um 2mm het Duplexkoord van het Vezelflard kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.