• Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH
Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH

Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Sc-SM-duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Het Koord van het vezelflard Type: Sc-SM-duplex
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

het het Flardkoord van 9/125um LSZH

,

het Flardkoord van SM OM3 LSZH

,

9/125um lszh herstelt koord

Productomschrijving

Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH

De Duplex van flardkoorden SC/APC-SC/APC SM 9/125um OM3 LSZH 2mm

 

De optische kabel van Sc-Sc van flardkoorden
Kabel van het de vezel optische SC/SC flard van de Gvdlink wordt de enige wijze duplex vervaardigd van 9/125 zipcord
vezel. De kabel heeft Sc-schakelaars op elk eind, een pvc-jasje, en is geschatte FDDI en OFNR. Duplex enig
de wijzevezel wordt het meest meestal gebruikt in LAN toepassingen.

 

 

Eigenschappen

  • De Duplex van Sc-Sc SM
  • Laag toevoegingsverlies
  • Herhaalbaarheid, goede uitwisselbaarheid
  • Grootteprecisie, aanpassing
  • Overeenstemming met Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT, JIS en andere normen
  • Compact ontwerp

Het opdracht geven van tot opties:

  • Model: LC-SC, LC-FC, SC-ST, LC-ST, FC-ST, FC-SC, LC-LC, SC-SC
  • weg: SX, DX, MM. (OM3/OM4), SM,
  • hoofdmateriaal: metaal, plastiek
  • kokermaterialen: ceramische koker, metaalkoker

 

Toepassingen:

●Optische Vezelcommunicatiesystemen
●Optisch-vezeldatacommunicaties
●Optisch-vezeldatacommunicaties
●De Netwerken van de optisch-vezeltoegang
●LAN optisch-Vezelsensoren

 

Ons Voordeel

Onze cliënten

De producten van de Gvdlinktechnologie worden uitgevoerd naar Europa, Amerika, Canada, Japan, Zuid-Korea, Singapore, het Midden-Oosten, ect

Kwaliteitscontrole

Al onze producten kunnen aan Europese en Amerikaanse normen voldoen, wordt Ons hoogst opgeleid personeel toegewijd aan strikte kwaliteitscontrole en klantentevredenheid

Ervaring

De Gvdlinktechnologie in Technologie meer dan 8 jaar, en is bezig geweest met niet alleen onderzoek, ontwikkeling en productie van Technologie maar ook met de verkoop en de dienst van professioneel Vervaardigde Technologie.

Snelle Levering

5~20 dagen

De dienst

Redelijke Prijs, Uitstekende Kwaliteit & de Aandachtige Dienst. „hoog - kwaliteit en de uitstekende verkoopdienst“, het Winnen unanieme lof en erkenning van edelen

Snel Antwoord

Wij kunnen uw onderzoek en e-mail binnen 24 uren antwoorden

 

Ons product toont

Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH 0

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Het Flardkoord van SC/APC-SC/APC SM OM3 9/125um LSZH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.