• SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard
SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard

SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Sc-FC-MM.-duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Het Koord van het vezelflard Type: Sc-FC-MM.-duplex
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

3mm kabels van het vezel de optische flard

,

3mm Sc aan het flardkoord van de fcvezel

,

De HEREN OFNR Vezel Flardkabel

Productomschrijving

SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard

Flardkoorden SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Duplex

 

De optische kabel van flardkoorden
       

De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren.

 

Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbindt met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekt binnen de vezelwegen. De flardkoorden omvatten simplex, duplex en multi-Vezelsassemblage.

 

Eigenschappen

  • De Duplex van fc-Sc SM
  • Laag toevoegingsverlies
  • Herhaalbaarheid, goede uitwisselbaarheid
  • Uitstekende milieustabiliteit
  • Grootteprecisie, aanpassing
  • Compact ontwerp
  • Overeenstemming met Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT, JIS en andere normen

 

Het Koordtoepassingen van het vezel Optische Flard:

 

> Optische Versterkers


> Vezel Optisch Communicatiesysteem.

 

> EDFA& Raman Amplifier

 

> Vezel Senor

 

> Vezellaser

 

> Test Instrumentations

 

> Local area network

 

> De netwerken van het datacentrumsysteem

 

Parameters
Toevoegingsverlies: <> Herhaalbaarheid: <> Uitwisselbaarheid: <> Werkende temperatuur: - 40 ~ +75 graden van Celsius
Opslagtemperatuur: - 40 ~ +80 graden van Celsius

Het opdracht geven van tot opties:

Model: LC-SC, LC-FC, LC-ST, FC-ST, SC-ST, FC-SC, LC-LC
weg: SX, DX, MM. (OM3/OM4), SM,
hoofdmateriaal: plastiek, metaal
kokermaterialen: ceramische koker, metaalkoker

 

Ons product toont

 

SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard 0

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd SC/UPC-FC/UPC de HEREN OFNR 3mm Kabels van het Vezel de Optische Flard kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.