• Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc
Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc

Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Lc-SM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Het Koord van het vezelflard Type: Lc-SM
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

2mm het lc aan lc koord van het vezelflard

,

het koord van het de vezelflard van 9/125um lc aan lc

,

De Kabel van het de Vezelflard van SM OFNR

Productomschrijving

Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc

Flardkoorden LC/UPC-LC/UPC SM 9/125um OFNR 2mm

 

De optische kabel van flardkoorden
De koorden van het Gvdlinkflard zijn met diverse soorten types van vezel de optische schakelaar. Volgens vezel worden de optische schakelaartypes geclassificeerd door de types van flardkoord. Zij worden gebruikt voor het verbinden van het materiaal en de componenten in het vezel optische netwerk.

 

 

Toepassingen

Optische vezelcatv materiaal

Optische Vezeldistributie
Optische instrumentatie

Optische communicatieapparatuur

Vezel optische schakelaars
Materiaal van de vezel het Optische Test
 

Eigenschappen

Lc-LC
Laag toevoegingsverlies
Herhaalbaarheid, goede uitwisselbaarheid

Uitstekende milieustabiliteit
Grootteprecisie, aanpassing
Compact ontwerp
Overeenstemming met Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT, JIS en andere normen

Parameters
Toevoegingsverlies: <> Herhaalbaarheid: <> Uitwisselbaarheid: <> Werkende temperatuur: - 40 ~ +75 graden van Celsius
Opslagtemperatuur: - 40 ~ +80 graden van Celsius

Het opdracht geven van tot opties:

Model: LC-SC, LC-FC, LC-ST, FC-ST, SC-ST, FC-SC, LC-LC
weg: SX, DX, MM. (OM3/OM4), SM,
hoofdmateriaal: plastiek, metaal
kokermaterialen: ceramische koker, metaalkoker

 

Ons product toont

Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc 0

 

 

 

FAQ

Q1. Kan ik een steekproeforde voor dit product hebben? What MOQ van het?
A: Ja verzendt het onthaal steekproeforde voor test. MOQ is 1 stuk.

Q2. Wat over de levertijd?
A: Steekproefbehoeften 2-3 dagen, de behoeften van de massaproduktietijd 1-2 weken.

Q3: Wat de betalingstermijn is
A: Wij gebruiken gewoonlijk TT (Telegramoverdracht) vooraf, Western Union. Andere betalingswijze is overeen te komen.

Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese verschepen
ook facultatief.

Q5: Wat is de vracht van het?
A: Het hangt van de ordehoeveelheid af. Wij hebben sommige betrouwbare schipforwarders. Wij zullen rendabele methode voor u aanbieden.

Q6: Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 1-3 garantie volgens verschillende producten aan.

Q7: Welke actie u zult voeren als er sommige productproblemen zijn?
A: Als er gebrekkige degenen in de partij producten zijn, zullen wij extra degenen voor aanbieden.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Koord van het de Vezelflard van SM 9/125um OFNR 2mm het Lc aan Lc kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.