• LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex
LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex

LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: LC-SM-duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Het Koord van het vezelflard Type: LC-SM-duplex
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

2cm SM het Duplexkoord van het Vezelflard

,

9/125um het duplexkoord van het Vezelflard

,

2cm lc aan lc het koord van het vezelflard

Productomschrijving

LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex

De Duplex van flardkoorden LC/UPC-LC/UPC SM 9/125um OFNR 2mm

 

De optische kabel van flardkoorden

 

De de kabelconnectiviteit is van het vezelflard snel de norm voor hoge snelheidsverbindingen in datacentrum geworden, dat de behoefte aan de platforms van het hoog-dichtheidsnetwerk drijft. De kennis van kabeltypes van het vezelflard – of minstens hun grondbeginselen – is nu een vereiste wanneer het werken met moderne datacentrumnetwerken.
De koorden van het Gvdlinkflard zijn met diverse soorten types van vezel de optische schakelaar. Volgens vezel worden de optische schakelaartypes geclassificeerd door de types van flardkoord. Zij worden gebruikt voor het verbinden van het materiaal en de componenten in het vezel optische netwerk.

 

 

Toepassingen

Optische Vezeldistributie
Optische vezelcatv materiaal
Optische instrumentatie

Optische communicatieapparatuur

Vezel optische schakelaars
Materiaal van de vezel het Optische Test
 

Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies
Herhaalbaarheid, goede uitwisselbaarheid

Uitstekende milieustabiliteit
Grootteprecisie, aanpassing
Compact ontwerp
Overeenstemming met Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT, JIS en andere normen

Parameters
Toevoegingsverlies: <> Herhaalbaarheid: <> Uitwisselbaarheid: <> Werkende temperatuur: - 40 ~ +75 graden van Celsius
Opslagtemperatuur: - 40 ~ +80 graden van Celsius

Het opdracht geven van tot opties:

Model: LC-SC, LC-FC, LC-ST, FC-ST, SC-ST, FC-SC,
 weg: SX, DX, SM, MM.
hoofdmateriaal: plastiek, metaal
kokermaterialen: ceramische koker, metaalkoker

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Ons product toont

LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex 0

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC/UPC-LC/UPC 9/125um 2cm Kabel van het de Vezelflard van SM de Duplex kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.