• SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP
  • SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP
SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP

SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE ROHS FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-LXD

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: optische zendontvanger Type: SFP
Datasnelheid: 1.25Gb/s Golflengte: 1310nm
Afstand: 10KM Schakelaar: Duplexlc
Het werken tempreature: 0~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

SFP-GE-l de Module van de Vezelzendontvanger

,

1.25Gb/S SFP-GE-l

,

de optische zendontvangers van SFP-GE-l sfp

Productomschrijving

SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP

1.25G SFP 1310nm 10KM de compatibele zendontvanger SFP-GE-l van DDM

 

 

Wat wij concentreren

Wij concentreren ons op allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Avaya, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, Huawei, enz.

 

SFP-de Moduleeigenschappen van de Vezelzendontvanger

Tot 1,25 tweerichtingsgegevens van Gb/s - verbindingen
Heet-pluggable SFP-voetafdruk

Duplexlc-schakelaar
Lage machtsdissipatie
Metaalbijlage, voor lagere EMI
Tot 3km punt om transmissie te richten
Enige 3.3V-voeding

Volgzaam met de Specificatie van SFP MSA

 

SFP-de Modulevoordelen van de Vezelzendontvanger

  • Volledige productregel

  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, TUV, van Ce, FCC, van UL en RoHS-
  • 100%tested
  • 3 jaargarantie
  • snelle levering

SFP-de Moduletoepassingen van de Vezelzendontvanger

  • 100M~4.25G Gigabit Ethernet

  • Voorzien van een netwerk, Opslag, Telecommunicaties

  • Hub, Schakelaars, Routers, Servers, de Kaart van de Netwerkinterface (NICs)

Onze SFP-productreeks

Gvd-SFP-t 1000base-t de Zendontvangermodule van Kopersfp
GVD-SFP-SX (D) 1.25G SFP 850nm 550M MMFDDM
GVD-SFP-MX (D) 1.25G SFP 1310nm 2km MMF DDM
GVD-SFP-LX (D) 1.25G SFP 1310nm 10km SMF DDM
GVD-SFP-EX (D) 1.25G SFP 1310nm 40km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX 1.25G SFP 1550nm 80km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX120 1.25G SFP 1550nm 120km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX150 1.25G SFP 1550nm 150km SMF DDM

 

OEM en ODM

OEM/ODM de orde is beschikbaar

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.

Verzending

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen alle nieuwe materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

 

Onze productregel toont

SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP 0

SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP 1

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd SFP-GE-l de Compatibele Module van de de Vezelzendontvanger van 1.25Gb/S SFP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.