• De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP
  • De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP
De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP

De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE ROHS FCC
Modelnummer: Gvd-SFP-LXD

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: optische zendontvanger Type: SFP
Datasnelheid: 1.25Gb/s Golflengte: 1310nm
Afstand: 10KM Schakelaar: Duplexlc
Het werken tempreature: 0~70 C Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

1.25Gb/s SFP-de Module van de Vezelzendontvanger

,

10km GLC-links-SMD

,

GLC-links-SMD SFP-de Module van de Vezelzendontvanger

Productomschrijving

De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP

1.25G SFP 1310nm 10KM de compatibele zendontvanger GLC-links-SMD van DDM ‚

 

 

SFP-de Modulevoordelen van de Vezelzendontvanger

  • Volledige productregel

  • Hoog - kwaliteit met de certificaten van ISO9001, TUV, van Ce, FCC, van UL en RoHS-
  • 100%tested
  • 3 jaargarantie
  • snelle levering

SFP-de Moduleeigenschappen van de Vezelzendontvanger

  • Hete Pluggable
  • Lage machtsconsumptie
  • Volgzaam met MSA-Specificaties
  • Alle-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
  • De rendabele oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe

SFP-de Moduletoepassingen van de Vezelzendontvanger

  • 100M~4.25G Gigabit Ethernet

  • Voorzien van een netwerk, Opslag, Telecommunicaties

  • Hub, Schakelaars, Routers, Servers, de Kaart van de Netwerkinterface (NICs)

Onze SFP-productreeks

Gvd-SFP-t 1000base-t de Zendontvangermodule van Kopersfp
GVD-SFP-SX (D) 1.25G SFP 850nm 550M MMFDDM
GVD-SFP-MX (D) 1.25G SFP 1310nm 2km MMF DDM
GVD-SFP-LX (D) 1.25G SFP 1310nm 10km SMF DDM
GVD-SFP-EX (D) 1.25G SFP 1310nm 40km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX 1.25G SFP 1550nm 80km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX120 1.25G SFP 1550nm 120km SMF DDM
Gvd-SFP-ZX150 1.25G SFP 1550nm 150km SMF DDM

 

Onze Diensten

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij concentreren

Wij concentreren ons op allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Avaya, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, Huawei, enz.

 

Onze productregel toont

De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP 0

De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP 1

 

 

FAQ

 

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, zelfs 1pc-is de steekproeforde beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten. Wij houden voorraad, konden 1-3 dagen na het ontvangen van betaling verschepen. Voor grote hoeveelheid en speciale producten. Gelieve te controleren levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Dosis uw modules compatibel aan CISCO. (HP/Extreme/Juniper, enz.)
Ja, coderen wij de optische zendontvangers compatibel aan CISCO (HP/Extreme/Juniper).


5. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, onze betalingstermijn: T/T, het Westenunie of Paypal.

 

6. Wat uw garantietijd is
de garantie van 3 jaar voor alle die producten van ons worden verscheept.

 

7. Hoe te om een orde te plaatsen?
Gelieve te verzenden uw onderzoekt aan verkoop of roepen onze verkoophotline: +8613544042360 onze vertegenwoordiger zal u binnen 24 uren contacteren.

 

8. Konikonseigenembleemenetiketgebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Module van de de Vezelzendontvanger van GLC-links-SMD 10km 1.25Gb/S SFP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.