• De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G
  • De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G
De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gvdlink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Gvd-57-0000088-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 1-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, Paypal
Levering vermogen: 3500pcs per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: optische zendontvanger Type: SFP
Datasnelheid: 16Gb/s Golflengte: 850nm
Afstand: 100m Schakelaar: LC
Het werken tempreature: -20~70 C -40~85 C TX macht: -7.8~-1.3dBm
Ontvangersgevoeligheid: <0dbm> Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

FCC SFP+ 40G Optische Zendontvanger

,

De Optische Zendontvanger van Ce 16GFC SFP+

,

de zendontvangermodule van 850nm 16GFC sfp+

Productomschrijving

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G

Kanaal SFP+ 850nm 100m DOM Transceiver Module van de brokaat 57-0000088-01 het Compatibele 16G Vezel

 

Beschrijving

16G SFP SW 57-0000088-01 van Gvdlink is een kleine pluggable SFP+ de zendontvangermodule van de vormfactor de toepassingen voor van 16G Fibre Channel (16GFC). Het steunt omhoog verbindingen aan 100m over multimode vezel van OM3. Deze module kenmerkt een hoogst betrouwbare de zender en de SPELDfotodetector van 850nm VCSEL in een duplex optische schakelaar van LC. 16G SFP+ SW is een multi-geschatte optische zendontvanger van 850nm die de specificaties van 14.025/8.5/4.25G Fibre Channel steunt. Het voldoet aan Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA) Toer sff-8431 4,1 en sff-8472 Toer 11,0. Het is geschikt voor gebruik met San-schakelaars, routers, de kaarten van de netwerkinterface (NICs) en ander materiaal van het opslagvoorzien van een netwerk.

 

Onze fabriek toont geval

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G 0

Onze kwaliteitscontrole

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G 1

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G 2

Onze productregel toont

De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G 3

FAQ

 

Q1.Can heb Ik een steekproeforde? Wat is uw MOQ?
A2: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

 

Q2. Hoe doet uw bedrijf betreffende kwaliteitscontrole?

A2: Elke enige optisch individueel getest in ons testcentrum, en ook getest voor verenigbaarheid op een verscheidenheid van verschillende merken van netwerkapparatuur

 

Q3. Wat zijn de handelstermijnen?

A3: Levertijd: populairste optica in voorraad, klaar te verschepen. sommigen van hoog-waarde en specialiseren zich optica hebben een korte levertijd.

Betalingstermijn: De Western Union, T/T, Aliexpress escow, geldgram, contante betaling

Garantie: 3 jaar

 

Q4. Wat in werking stelt temperatuurwaaier van optische modules?

A4: Commerciële temperatuurwaaier (Com): 0 aan 70°C (32 aan 158°F)

Uitgebreide temperatuurwaaier (Ext.): - 5 aan 85°C (23 aan 185°F)

Industriële temperatuurwaaier (Ind.):: - 40 aan 85°C (- 40 aan 185°F)

De waaier van de opslagtemperatuur: - 40 aan +85°C (- 40 aan 185°F)

 

Gebruik Q5.Could I ons eigen embleem, etiket en pakket?
A5: Ja, konden wij de OEM dienst en volgens uw vereisten, het etiket van ontwerpproducten, embleem, PN, Sn, pakket verlenen.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Optische Zendontvanger van 16GFC SFP+ 40G kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.